Filtrid

Toidurasvad ja õlid

Kanepiõli (mahe)

Tammejuure Mahe Tulundusühistu

Pähklise maitsega külmpressitud kanepiõli, mis sisaldab rohkelt Omega-3 rasvhappeid ning E-vitamiini

10.00 €

Kanepiõli (mahe)

Toidurasvad ja õlid

Tammejuure kanepiõli – Parim Mahetoode 2013 1.koht Kanepiõlis sisalduvad Omega 3 rasvhapped aitavad hoida normaalset vere kolesterooli taset Taimne õli (vegan), rafineerimata, filtreeritud, külmpressitud Soovitatakse ka taimetoitlastele, spordiharrastajatele, dieedi puhul ja seedehäirete korral 100% ökoloogiliselt toodetud ja oma talu kasvatatud tooraine (kanepiseemned) Rohelise värvi ja pähklise-päevalilleseemne maitsega Lahtisena säilib kanepiõli külmikus 2 kuud, seejärel kasutada nahahoolduseks Kanepiõli ei sobi praadimiseks! Hoida jahedas ja päikesevalguse eest kaitstuna Kasutamine: toidu sees – kanepiõli on pähklise-päevalilleseemne maitsega, delikatess-lisandiks salatites, jogurtis, kastmetes, tervisesmuutides, küpsetiste määrimiseks jne, lisab kasulikke aineid ja saab kasutada loodusliku rohelise toiduvärvina juua lusikatäis kanepiõli päevas vajalike kasulike ainete omandamiseks kanepiõli sobib igapäevaseks kehahoolduseks ja niisutamiseks, meigi eemaldamiseks, massaažiks eeterlike õlide baasõlina saab kanepiõli kasutada koduse nahahoolduse ja seebi valmistamisel raseduse puhul on kanepiõli abiks venitusarmide ennetamiseks tänu E-vitamiini ja antioksüdantide rohkusele laste kõhuvalu- ja kinnisuse leevendamiseks määrida kanepiõli otse kõhule Valmistatud 100% ökoloogiliselt toodetud kanepiseemnetest, oma talu toodetud toorainest Ei ole kasutatud keemilisi väetisi, taimekaitsevahendeid ega GMO-d Ei ole lisatud kunstlikke lisaaineid ega säilitusaineid Toote valmistamiseks on kasutatud päikeseelektrijaama poolt toodetud taastuvenergiat. Tooraine kuivatatakse põllult saabudes biokatla sooja õhuga ehk samuti taastuvenergiat kasutades (tavaliselt köetakse viljakuivateid diiselkütusega või gaasiga). Tammejuure tootmisviis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje – jätame tulevastele põlvedele puhtama keskkonna!
10.00 €
Vaata lähemalt

Kanepiõli, filtreerimata (mahe)

Tammejuure Mahe Tulundusühistu

Filtreerimata külmpressitud kanepiõli, mis sisaldab rohkelt Omega-3 rasvhappeid ning E-vitamiini

10.00 €

Kanepiõli, filtreerimata (mahe)

Toidurasvad ja õlid

Taimne toorõli (vegan), rafineerimata, filtreerimata, külmpressitud kanepiseemneõli Kanepiõlis sisalduvad Omega 3 rasvhapped aitavad hoida normaalset vere kolesterooli taset Soovitatakse ka taimetoitlastele, spordiharrastajatele, dieedi puhul ja seedehäirete korral 100% ökoloogiliselt toodetud ja oma talu kasvatatud tooraine (kanepiseemned) Tumerohelise värvi ja pähklise-päevalilleseemne maitsega Lahtisena säilib kanepiõli külmikus 2 kuud, seejärel kasutada nahahoolduseks Kanepiõli ei sobi praadimiseks! Hoida jahedas ja päikesevalguse eest kaitstuna Pudeli põhja tekib loomulik sade Kasutamine: toidu sees – kanepiõli on pähklise-päevalilleseemne maitsega, delikatess-lisandiks salatites, jogurtis, kastmetes, tervisesmuutides, küpsetiste määrimiseks jne, lisab kasulikke aineid ja saab kasutada loodusliku rohelise toiduvärvina juua lusikatäis kanepiõli päevas vajalike kasulike ainete omandamiseks kanepiõli sobib igapäevaseks kehahoolduseks ja niisutamiseks, meigi eemaldamiseks, massaažiks eeterlike õlide baasõlina saab kanepiõli kasutada koduse nahahoolduse ja seebi valmistamisel raseduse puhul on kanepiõli abiks venitusarmide ennetamiseks tänu E-vitamiini ja antioksüdantide rohkusele laste kõhuvalu- ja kinnisuse leevendamiseks määrida kanepiõli otse kõhule Valmistatud 100% ökoloogiliselt toodetud kanepiseemnetest, oma talu toodetud toorainest Ei ole kasutatud keemilisi väetisi, taimekaitsevahendeid ega GMO-d Ei ole lisatud kunstlikke lisaaineid ega säilitusaineid Toote valmistamiseks on kasutatud päikeseelektrijaama poolt toodetud taastuvenergiat. Tooraine kuivatatakse põllult saabudes biokatla sooja õhuga ehk samuti taastuvenergiat kasutades (tavaliselt köetakse viljakuivateid diiselkütusega või gaasiga). Tammejuure tootmisviis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje – jätame tulevastele põlvedele puhtama keskkonna!
10.00 €
Vaata lähemalt

KARULAUGU VÕIE

Norman Ravimtaimed OÜ

Värskest või sügavkülmutstud karulaugust,õlist ja võist valmistatud võie

5.00 €

KARULAUGU VÕIE

Või

Karulaugu võie sobib musta leiva,karaski ja munaga hommikusöögi kui pidulauale.Aga ka kartulite ja liha peale ja kastmete valmistamiseks.
5.00 €
Vaata lähemalt

Mahe Külmpressitud kanepiõli

Tarmere

Eestimaine Mahe Kanepiõli

23.00 €

Mahe Külmpressitud kanepiõli

Muud taimeõlid

Kanepiõlis sisalduvad alfa-linoleenhape (ALA) ja linoolhape (LA) aitavad hoida normaalset vere kolesterooli taset. Neid rasvhappeid ei suuda inimene ise sünteesida, ta peab neid saama toiduga. Kasulik toime avaldub, kui päevas tarbitakse 2g ( ALA-D) või 10g (LA-d) ehk 19g kanepiõli. Tähtsad on ka mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Soovitame kasutada kanepiõli salatites, putrudele, pastale, eeterlike õlide baasõlina, naha ja juuste hoolduses.
23.00 €
Vaata lähemalt

maheghee

Pajumäe Talu OÜ

maitsev piimatoode igasse päeva

11.45 €

maheghee

Küps.margariinid/toiduvalm.rasvad

Pajumäe ghee ehk võiõli on valmistatud Pajumäe talu mahevõist. Võid kuumutatakse 5 tundi, selle aja jooksul aurab või seest vesi ära ja või valguline osa vajub põhja, alles jääb puhas piimarasv ehk ghee. Gheega on väga hea praadida, sest sellest ei tule suitsu. See on laktoosivaba ja sobib ka näiteks paleodieedi jälgijatele. Indias on ghee väga tuntud toiduaine, seal tarvitatakse seda nii toidu sees kui ka määritakse endale peale, kuna sellel olevat tervendav mõju.
11.45 €
Vaata lähemalt

mahevõi

Pajumäe Talu OÜ

maitsev piimatoode igasse päeva

2.46 €

mahevõi

Või

Pajumäe mahevõi on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.
2.46 €
Vaata lähemalt

mahevõi musta küüslauguga

Pajumäe Talu OÜ

maitsev piimatoode igasse päeva

2.57 €

mahevõi musta küüslauguga

Või

Pajumäe mahevõi musta küüslauguga on maitsev piimatoode, mida on mõnus kohe tarbida või kasutada ka teiste toitude koostisosana.
2.57 €
Vaata lähemalt

Rüpsiõli (mahe)

Tammejuure Mahe Tulundusühistu

Kuldse värviga ökoloogiliselt puhas toiduõli

3.00 €

Rüpsiõli (mahe)

Toidurasvad ja õlid

Tammejuure rüpsiõli – Parim Mahetoode 2016 2.koht Kuldse värviga, pehme maitsega, meeldiva aroomiga, täidlase tekstuuriga läbipaistev toiduõli Sobib toidu valmistamiseks, küpsetiste taignasse, salatitele, pastale lisamiseks ja liha marinaadile Ei sisalda klorofülli ega rohkelt Omega rasvhappeid – sellepärast võib rüpsiõli kuumutada, suitsemispunkt on 170 kraadi Rüps on ristõieline taim, kollaste õitega, sarnane rapsile, aga sobib mahepõllumajandusse – ta on küll palju vähem saagikam, aga ei pea pritsima. Kevadel alustab vara õitsemist ning selleks ajaks kui tulevad kahjurid, on vars puitunud ning putukad lendavad hoopis värskele mahlasele rapsile Rüps on aretatud naerist, mis on pigem magusama mekiga (õli pole magus), raps aga kaalikast, mis on pigem kibedam, seetõttu on rüpsiõli parema maitsega kui rapsiõli Rüpsiõli eelis teiste õlide suhtes on rohkelt monoküllastunud rasvhappeid kahjulike küllastunud rasvhapete asemel Külmpressi meetod säilitab toiduõlile omase sügavama värvi, maitsvama õli, samuti ka paljud kasulikud ained Ökoloogiliselt puhtaim toiduõli Eestis! Rüpsiõli on klassikalise rapsiõli öko alternatiiv ja väga tuntud näiteks Soomes Pannkoogid saavad kuldsemad, saiakesi määrides pehmemad ja liha mahlasem Gluteenivaba, vegan Hoida jahedas ja kuivas 100% ökoloogiliselt toodetud ja oma talu kasvatatud tooraine Tammejuure talu rüpsiõli kasutavad ja kiidavad mitmed ökopagarid! Toote valmistamiseks on kasutatud päikeseelektrijaama poolt toodetud taastuvenergiat. Tooraine kuivatatakse põllult saabudes biokatla sooja õhuga ehk samuti taastuvenergiat kasutades (tavaliselt köetakse viljakuivateid diiselkütusega või gaasiga). Tammejuure tootmisviis tagab väiksema ökoloogilise jalajälje – jätame tulevastele põlvedele puhtama keskkonna!
3.00 €
Vaata lähemalt