Vahatatud toidurätik

Kategooria: Köögitarvikud

Hind: 7.50€

Vahatatud toidurätik on loodud selleks ,et kaitsta sinu toitu ja hoida seda looduslikult elusana,säilitades toitained.Toit on elu ja mida rohkem toitaineid säilib,seda rohkem ka elujõudu ammutame. Vaharätik kaitseb toitu valguse eest,liigse niiskuse ja õhu käes kuivamise eest,samas on hingav nagu banaanikoor või tomatinahk.
Mähi rätikusse juust,võileib, ürdid või poolik sidrun.Kata rätikuga kausid,kann või purgisuud,kasuta taigna rullimisel alusena. Rätikule kuju andmiseks kasuta oma käte soojust. Vajadusel pese leige vee ja loodusliku pesuainega. Riputa kuivama ja hoia oma köögiriiulil või sahtlis,kuni järgmise korrani. Nii talitades teenib rätik sind kaua, ona taaskasutatav pea aasta. Kui rätik on väsinud,on sul kolm võimalust.Saad rätikut värskendada uuesti vahaga kattes ja edasi kasutada.Lõigates rätik ribadeks saad süüdata lõkke,või ahjupuud. Rätik on komposteeritav,plastikuvaba ja esteetiliselt nauditav.
Pane tähele: ära hoia värsket liha ja kala,ära hoia otsese päikesevalguse käes,mõned toiduained(peet)võivad rätikule värvi anda,aga see ei riku kasutusomadusi,ära pane mikrolaineahju ega ahju,ära pese pesumasinas ega nõudepesumasinas.
Rätikud on kolmes eri suuruses:
S-16X16 cm. M-23X23 cm. L-31x31cm.
Pakume neid üksikult,hinnavahemikus 7.50 kuni 9.50
Komplektid on hinnavahemikus 10.20 kuni 18.-

Kogus: 20g.

Tootekood: 1

Koostisosad

Kangad mida kasutame rätikute valmistamiseks on õmblusettevõtte puuvillased tootmisjäägid,omades STANDARD 100 by OEKO-TEX® sertifikaati,või teiseringi puuvillased kangad. Vahasegu koostisesse kuulub mesilasvaha,puuvaik ja ojobiõli. Meie pakend omab tarneahela sertifikaati FSC®️ TT-COC-003418 ja Põhjamaade keskkonnamärgistust “The Nordic Ecolabel” 

Kuidas tellida saab?

Tellimiseks helista meile 56606868. Kirjuta viljakohvid@gmail.com

Helista müüjale: 56606868

Esita tellimus e-maili teel: viljakohvid@gmail.com

Ettevõtte profiilile

Vaata ka tootja teisi tooteid

Vahasegu

Taluelu OÜ

Sinu vaharätik on sind ausalt teeninud a enam ei jää kausiserva külge kinni-anna talle uus võimalus!

6.00 €

Vahasegu

Köögitarvikud

Sinu vaharätik on sind ausalt teeninud pea 12 kuud.......aga enam ei jää kausiserva külge kinni-anna talle UUS VÕIMALUS! Uuesti vahatamisega saad värskendada oma vana rätiku ja anda sellele uue elu ja parema väljanägemise!  Selleks vajad: küpsetusahju,ahjuplaati, fooliumit või küpsetuspaberit,kasutatud jäätisepulka,pintslit ja vahasegu. Vahasegu oleme sinueest kokku sulatanud. See on täiuslik retsept,mis sisaldab mesilasvaha,kampolit ja jojobaõli. Kuidas seda teha: kuumuta ahi kuni100 kraadi ahjuplaat kata fooliumi või küpsetuspaberiga, aseta kangas sinna peale sulata vaha vesivannil,ole kannatlik,et ei jääks tükke,sega pulgaga kanna pintsliga vaha ühtlaselt kangale,jälgi,et ka nurgad ja servad saaksid kaetud.Jäta vaha pisut alles vigade paranduseks aseta ahjuplaat ahju seniks,kuni vaha muutub uuesti vedelaks, umbes 5 min. võta plaat ahjust välja ja pintselda vajadusel vaha mõõda kangast laial,lisa vaha juurde kui vaja pane veel 2 min ahju, võta ahjust välja ja kuivata õhukäes,ole ettevaatlik-vaha on väga kuum,seepärast ei sobi ka lastele üksinda tegemiseks nõusid mida kasutad,on pärast raske puhastada.Ära kasuta oma lemmikpotti! kasuta põlle oma riiete kaitsmiseks. Samamoodi toimi ka siis, kui teed päris uue räti. Parim kangas vahatamiseks on õhuke puuvillane.
6.00 €
Vaata lähemalt