Filtrid

Ettevõtted

Crustum

Harju maakond

True Bread

Crustum

Tallinna pereettevõte Crustum OÜ on asutatud 2016. aastal. 2020. aastal on registreeritud ka oma kaubamärk Crustum True Bread, mille all müüakse Crustum kaubamärgi tooteid nii oma pagarikojas, e-poes (https://crustum.ee/) kui poodides. Crustumi Pagarikoja kõrge kvaliteediga pärmivabad naturaaljuuretisest pagari- ja kondiitritooted on klientide seas populaarsed ning neid armastatakse eelkõige hea maitse ning kvaliteetse tooraine poolest. Ettevõte müüb vaid sama päeva tooteid, mis on suures osas käsitsi valmistatud peamiselt kvaliteetsest Eesti ja Itaalia toorainest. Tootmisel kasutatakse pikka fermenteerimist ning toodetes pole lisaaineid.

Kikas oü

Harju maakond

Kikas oü

Kikas OÜ on asutatud 1996. a Järlepas. Meie toodanguks on praetud ja küpsetatud liha- ning kulinaariatooted, mida turustame Eestis, samuti teistes Balti riikides.Pakume oma kliendile laia tootevalikut, mis hõlmab kõike alates broilerilihatoodetest ja lõpetades sealihatoodetega. Põhilised tooted on Kiievi kotletid, kanašnitslid, hamburgeripihvid, lihapallid, -snäkid, juustu- ja singitaskud ning ploomi-peekonitaskud, Požarski kotletid, pitsakatted, erinevad marineeritud tooted. Oma toodete valmistamisel kasutame nii valget kui ka punast liha.Lai tootevalik võimaldab rahuldada restoranide, toitlustajate, kiirtoitlustajate, pitsavalmistajate ja hulgikaubanduse vajadusi.Reageerime kiiresti oma kliendi muutuvatele vajadustele ja pakume alati laitmatult värsket toodangut.

Ferla OÜ

Võru maakond

Fermenteeritud köögivilja väejook

Ferla OÜ

Fermenteeritud joogid ja smuutilisandid, mis parandavad seedimist. Väejoogid sisaldavad kõhule kasulikke piimhappebaktereid ja bifidobaktereid.

Chaga OÜ

Valga maakond

Naturaalsed ja mahedad toidulisandid

Chaga OÜ

Chaga Health eliksiirid sündisid rohkem kui 100 aasta vanusest Mulgimaalt pärit perekonnaretseptist. Oma eliksiirides oleme ühendanud parima - meie esivanemate tarkuse, väekad loodusainnid ning kaasaegse teaduse. Meie eliksiirid on valmistatud chagast e. mustast pässikust, ravimtaimedest, meest ja kõrge C-vitamiini sisaldusega marjamahladest. 2014. aastal loodud Chaga OÜ tootmisettevõte asub Tõrvas.

OÜ Moosimari

Saare maakond

OÜ Moosimari

Harnor OÜ

Harju maakond

100% käsitööna valminud tervislikud maitseelamused!

Harnor OÜ

Öun Drinks OÜ

Saare maakond

MAHEDAD KÄSITÖÖJOOGID SAAREMAALT

Öun Drinks OÜ

Öun on käsitööjookide tootja Saaremaalt. Meie toodang on valminud 100% Eestis kasvanud maheõuntest, millele on lisatud nii vähe orgaanilist suhkrut kui võimalik ning mitte grammigi kunstlikke lisaaineid. Oleme kindlad, et Eesti õun on terves maailmas ainulaadne ja just sel põhjusel me seda vilja ka väärindame, kaitseme ja armastame. Nii saame ausalt väita, et kõik meie joogid on valminud austusest looduse ja meie klientide vastu, uhkusest oma Saare juurte üle ning soovist pakkuda häid maitseid ja pidupäeva tunnet.

AS Bacula

Tartu maakond

30-AASTASE AJALOOGA TIPPTEGIJA MOOSIDE JA MAHLAKONTSENTRAATIDE ALAL.

AS Bacula

Eelistame oma toodetes kasutada kodumaiseid marju ja puuvilju. See teeb meie tooted väga maitsvaks ja sobilikuks nii lastele kui täiskasvanutele.

Hingetarkus OÜ

Saare maakond

Hingetarkus OÜ

OÜ Pisirohe

Lääne-Viru maakond

Kasvatame tillukesi taimi söömiseks ja toidu kaunistamiseks.

OÜ Pisirohe

Pisirohe sortimendis on mahedalt kasvanud taimed, mida tuntakse kui võrsete või microgreensidena.

Uma tettü MTÜ

Võru maakond

Uma tettü väega joogid

Uma tettü MTÜ

Oleme mustsõstra ja õunte kasvatamise ning töötlemisega tegelev pereettevõte. Meie põhimõte on “Paku teistele sama tervislikku toitu nagu tarbid ise!“ - seega lähtume puhtast loodusest, valmistame ehedaid suhkruta külmpressitud 100% mahlu ja vähese suhkruga naturaalseid jooke s.o. KIMMÄST KRAAMI.

Mustjala Mustard OÜ

Saare maakond

Ühest sinepist ei piisa kõigi heade asjade jaoks.

Mustjala Mustard OÜ

Saaremaa sinepid, tšatnid, grillkastmed.

OÜ Kuressaare Jäätis - Epi talu

Saare maakond

Maitsev, puhas ja aus toit

OÜ Kuressaare Jäätis - Epi talu

Epi talu tooted on valmistatud teavitatud koduköögis puupliidil. Kõik tooted on E-ainete vabad. Kasutame oma toodetes rafineerimata mahedat roosuhkrut, Himaalaja mäesoola, mahedat õunaäädikat.

Ranna-Villa OÜ

Saare maakond

Šoti mägiveise mahe liha- ja lihatooted

Ranna-Villa OÜ

Ranna-Villas kasvatatakse šoti mägiveiseid ja aberdeen-anguse tõugu lihaveiseid. Suviti on veised Saaremaa rannaniitudel, loopealsetel ja teistel pool-looduslikel kooslustel ning hoolitsevad selle eest, et Saaremaale omane looduskeskkond ja liigirikkus säiliksid. Suvel võib Ranna-Villasse ka puhkama ja sööma tulla. Pakume majutust koos hommikusöögiga. Avatud on kohvik, kus pakume toite šoti mägiveise mahe lihast. Kaasa saab osta mahe mägiveise liha ja lihatooteid.

Eesti Seenefarm

Lääne maakond

Värskelt kasvatatud kodumaised söögi-, gurmee- ning raviseened

Eesti Seenefarm

Meie oleme Üdrumal tegutsev seenefarm, mis tegeleb värskete, loodusega kooskõlas kasvatatud söögi-, gurmee ning raviseentega.

Solve et Coagula OÜ

Pärnu maakond

Solve et Coagula OÜ

Fie Kaire Vannas

Hiiu maakond

Lepaniidi mahetalu - puhtast loodusest sinule!

Fie Kaire Vannas

Lepaniidi mahetalu - väike peretalu, kus kasvatatakse lambaid ja kitsi ning natuke ka köögivilju. Kitsepiimast tehakse erinevaid piimatooteid(jogurt, juustud, kohupiim, karamellimaius), lammastelt saab liha, nahka ja mõnusat pehmet lõnga.

FIE Valdo Palu

Pärnu maakond

FIE Valdo Palu

Coffee People OÜ

Harju maakond

Eesti erikohviröstla

Coffee People OÜ

Ostame ainult kvaliteetseid kohviube valitud kohvifarmidest üle maailma ning röstime kohvioad enda Tallinna lähedal asuvas kohviröstlas. Teeme koostööd otse kohvifarmeritega, et maksta neile kvaliteetselt kasvatatud tooraine eest kõrgemat hinda. Meie valikus on kohvid Guatemalast, Kolumbiast, Brasiiliast, Burundist, Keeniast, Ecuadorist, Indoneesiast ja mujalt.

Nõmmiku talu

Harju maakond

Parimad piimatooted valmivad talus

Nõmmiku talu

Nõmmiku talu tegutseb pereettevõttena aastast 1989. Karjapidamise kõrvalt alustasime piimatoodete valmistamisega ning 2003 aastatst on Nõmmiku talu tunnustatud piimatoodete käitleja. Kasutame sageli enda tutvustamisel ka nime Nõmmiku talu meierei. Nõmmiku talu meiereis valmivad täispiimast jogurt, kohupiim, Hollandi tüüpi juust ja pasta- filata tüüpi juust. Tooteid valmistame peamiselt käsitööna, kasutades vaid talutootmisele omaseid traditsioonilisi retsepte ning roheenergiat. Hindame kõrgelt piima kvaliteeti ja teame, et suudame seeläbi garanteerida kvaliteetsed ja maitsvad tooted. Meierei tooted on valmistatud ilma kunstlike lõhna-, maitse-, säilitus ja värvaineteta. Nõmmiku talu kuulub Talumeiereide Liitu.

Pihtla Pruulikoda OÜ

Saare maakond

Saaremaa koduõlu

Pihtla Pruulikoda OÜ

Pihtla Pruulikoda teeb traditsioonilist head Pihtlat, ämbriga tõstetud keetmata virdest Saaremaa koduölut. Saaremaal on maitset, õlletegu aastast 1907.

Trepimäe OÜ

Harju maakond

Mesi Läänemaa Suursoo äärest

Trepimäe OÜ

Lahemaa Mesi OÜ

Lääne-Viru maakond

Toodame kvaliteetset Eesti mett.

Lahemaa Mesi OÜ

OÜ Lahemaa Mesi nime all tegutsevad mesinikud Madis ja Andres. Meie põhitegevusaladeks on mee tootmine ning Eesti kliimale sobivate Kraini rassi mesilaste kasvatamine. Meie mesilagrupid asuvad peamiselt Lääne-Virumaal. Madis on mesindust õppinud Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis. Lisaks on Madis omandanud mesiniku neljanda ja viienda kutsetaseme. Arendame oma mesilat kasutades kogemusi ning uuenduslikku ja edasipürgivat mõtlemist. Lahemaa mesilaste peamised korjealad asuvad Natura 2000 looduskaitsealadel ning Lahemaa Rahvuspargi territooriumil, ulatudes nii Haljala-, Loksa- kui Kadrina valla piiridesse. Korjepiirkondadeks on metsad, rabad ja nõmmed, kus põhilisteks meekorje taimedeks on erinevad õistaimed ning kanarbik. Lahemaa Mesi OÜ peamisteks tulevikuplaanideks on mesila laiendamine, seadmete uuendamine/parendamine ning meetootmise suurendamine.

Ää Süük OÜ

Viljandi maakond

Mulgimaa puhtast toorainest valmistatud tervislikud ja toitvad maheköögivilja näksid

Ää Süük OÜ

Tunnustatud mahetooted Mulgimaalt! Mahenäksid sobivad nii toitvaks vahepalaks kui ka kiireks eineks. Mahenäkse on hea kaasa võtta nii reisile, tööle, kooli kui ka viia sõbrale või tuttavale uudiskingiks. Kokku on meil viis mahetoodet. Süü ää mahenäksid on ajendatud Mulgimaa elust ja olust, igaüks neist kannab endaga kaasas killuke siinset Mulgimaa vaimsust ja hõngu. Nagu mulgid ise ütlevad: "Ää süük süü ää!" ehk "Hea söök söö kindlasti ära!". Mahenäkside pakend on taassuletav ja mahub kenasti autos joogitopsi hoidjasse ning on mugavaks ja toitvaks kaaslaseks Sinu autoreisil. Kõik Mahenärksi tooted on piima, muna, gluteeni ja suhkruvabad. Sobivad veganitele ja muidu hea näksi armastajatele! Süü ää mahenäksid on mahedast toorainest tervislikud näksid!

Tallinn Distillery OÜ

Harju maakond

Tallinn Distillery OÜ

Põhja-Eesti Vutifarm OÜ

Lääne-Viru maakond

Põhja-Eesti Vutifarm OÜ

Honey Wolf OÜ

Ida-Viru maakond

Mesilaema piim, lese piim, taruvaik, õietolm, suir, kärjemesi, mesi, vahakoi tinktuur

Honey Wolf OÜ

Honey Wolf Apiretaapia ja loodusravi keskus pakub Teile looduse enese poolt kingitud ökoloogiliselt puhtaid ja kvaliteetseid mesinduse tooteid.

Valgejõe Veinivilla

Harju maakond

Valgejõe Veinivilla

Eesti põhjapoolseim veinitalu, kus toodetud puuvilja-, marja- ja viinamarjaveinid on pakkumisel isegi Michelini tärniga restoranides Saksamaal.

Magusalt OÜ

Ida-Viru maakond

Mesi ja mesindusinventar

Magusalt OÜ

Müün mett ja mesindusinventari, farrar ja eesti raamile, raamid, korpused,põhjad.

Rooslaiu talupood-suvekohvik

Pärnu maakond

Pakume oma külalistele traditsioonilisi Kihnu maitseid!

Rooslaiu talupood-suvekohvik

Pakume oma külalistele traditsioonilisi Kihnu maitseid! Meie juurest saad kaasa osta traditsioonilist kolmepäevast Kihnu rukkipüülileiba, Kihnu saia, suitsukala ja räimerulle.

Must Küüslauk OÜ

Harju maakond

Must Küüslauk OÜ

Minna Sahver OÜ

Rapla maakond

Minna marmelaadid kodu- ja metsaandidest!

Minna Sahver OÜ

Suvel ja sügisel oli vanaema Minna juba varavalges oma tohutu suurel aiamaal, kus kasvasid marjad, viljapuud ja köögiviljad. Hommikusöögiks ootasid lapsi kuum puder või pannkoogid värskete marjade või ise tehtud moosiga. Vanaemale meeldis käia ka metsas marjul ja muid loodusande noppimas. Polnud midagi paremat korvist pannile rännanud ja võis praetud seentest! Talveks valmistas ta riiulite kaupa hoidiseid. „Nii puhtaid maitseid ja sääraseid vitamiine poest osta ei saa," ütles ta, kui asetas toredasti kaunistatud purke maja lõunaküljes asunud sahvrisse. Vanaema Minna oli alati hooliv, positiivne ja heatujuline ning armastas aeg-ajalt maiustada! See väike mälestus on ühtaegu eeskuju, mida järgides valmivad täna kodused ja puhtast toorainest marmelaadikommid Eestimaa loodusest. Minna Sahver OÜ looja on vanaema Minna lapselaps. Ettevõtte loomisele 2010. aastal andis omakorda tõuke lapselapse väike poeg, kes oli saanud piisavalt suureks, et kommi küsida. Vanaema Minna eeskujul valmivad kõik marmelaadid käsitööna ja ei sisalda säilitus- ega värvaineid. Marjad, puu- ja köögiviljad ostame kokku mahekasvatajatelt ning metsamarjad on korjatud Eestimaa mahealadelt. Puhastatud andidest valmistame püree, mis annab marmelaadikommidele naturaalse värvi. Kõik kommid on gluteenivabad ja sobivad taimetoitlastele, sest ei sisalda loomseid koostisosasid. Tardainena kasutame looduslikku agar-agarit. 

Jakobson Bee OÜ

Võru maakond

Mesi Võrumaa metsadest

Jakobson Bee OÜ

Pruulikoda KOLK

Harju maakond

Eesti käsitööõlu

Pruulikoda KOLK

Haapsalus asuv õlle väiketootja.

Stonefish OÜ

Hiiu maakond

Värske kala Hiiumaalt

Stonefish OÜ

“Hiidlased ütlevad, et enesekiitus olevat ikka see kõige raskem töö. Aga meie tööd ei karda: ise oma võrgud teeme, ise võrgud sisse saame, ise merest välja toome, ise oma poodi viime, ise pakki-purki aame ja ise kauba maha müüme. Sest mis ise tehtud, see hästi tehtud. Ja teist nii isetehtud kalakaupa kui Kivikala oma naljalt ei leia. Näh, isegi nimi on iseenda oma.” - Imre Kivi

Kõlleste Garlic OÜ

Põlva maakond

Tervis purgis

Kõlleste Garlic OÜ

Oleme väike pereettevõte. Küüslaugu ja sibula kasvatus on meie põhilised suunad. Küüslaugu kasvupind on meil ligi 4 hektarit. Sibulat ligi 0.4 hektarit Väiksemal määral teen ka küpsetisi, magusaid ja soolaseid, muidugi ei puudu küüslauk küpsetistest.

Sutu OÜ

Saare maakond

Sutu -Sinu Tulevik tänab Sind

Sutu OÜ

Ettevõtte nimi Sutu tuleb meie asukohast – asume Saaremaa kadakate vahel imelise Sutu lahe ääres.

Andri-Peedo talu OÜ

Võru maakond

Maitsvad kitsepiimatooted Põhja-Euroopa moodsaimast kitsefarmist!

Andri-Peedo talu OÜ

Valmistame Vana-Võromaal asuvas moodsaimas kitsefarmist erinevaid juustusid ning teisi maitsvaid kitsepiimatooteid

OÜ Roheline Edu

Tartu maakond

OÜ Roheline Edu

A - ORBU OÜ

Saare maakond

A - ORBU OÜ

Nisuvaba Maailm UÜ

Lääne-Viru maakond

Pärt-Jaagu kamajahud

Nisuvaba Maailm UÜ

Pärt-Jaagu kama on tervislik, värskelt röstitud ja kohaliku päritoluga, osaliselt mahedast toorainest. Kõik Pärt-Jaagu tooted on 100% nisuvabad.

Osaühing Kõivsaare

Võru maakond

Uue-Saaluse veinitalu- kvaliteetsed käsitööveinid Haanjamaalt

Osaühing Kõivsaare

Uue-Saaluse veinitalu on väike pereettevõte Haanjamaal. Valmistame puuvilja-, marja- ja viinamarjaveine nii enda kui muust eestimaisest toorainest. Oleme 2005.aastast mahetalunikud, kasvatame 1,5 hektaril astelpaju ning meil on ka väike viinamarjaistandus. Meie käe all valmivad kvaliteetsed veinid rabarberist, mustast sõstrast, ebaküdooniast, vaarikast ja teistest marjadest. Uute maitsete katsetamine on meie kirg. Lisaks veinide valmistamisele pakume "Veinituuri", kus tutvustame oma talu tegemisi ja pakume oma veine maitsta. Veinituuril on ökoturismi märgis EHE- Ehtne ja Huvitav Eesti. Tulge meile külla!

Vaba Aed OÜ

Hiiu maakond

Vaba Aed OÜ

Vinkymon OÜ

Lääne-Viru maakond

Vinkymon OÜ

Vinkymon OÜ on 100% Eesti erakapitalil põhinev perefirma,mis on asutatud 2012. aastal. Ettevõte on spetsialiseerunud eestimaiste supertoiduainete ebaküdoonia ja küüslaugu kasvatamisele ja töötlemisele.Vähesel määral kasvatatakse ka kartulit,porgandit,punapeeti,kurki ja tomatit. Tooted omavad ökomärgist

Kloostrimetsa Fideikomiss UÜ

Harju maakond

Kloostrimetsa Fideikomiss UÜ

Kõlleste Kommimeistrid OÜ

Põlva maakond

- Since 2006 -

Kõlleste Kommimeistrid OÜ

Kõlleste Kommimeistrid on Põlvamaal tegutsev ettevõte. Toodame šokolaadikomme, šokolaaditahvleid, martsipanitooteid.

Siidrikoda OÜ

Põlva maakond

Naturaalsed mahlad, auhinnatud käsitöösiidrid, vahutavad marjaveinid - maitseelamused igaks sündmuseks!

Siidrikoda OÜ

Hindame kirglikult õunasiidri tõelist maitset! Pea igaühel meist on mälestustes oma „vanaema õunaaed”. Eestis, teistes Baltimaades ja ka Skandinaavias ringi sõites jäävad siin-seal silma vanad õunapuud, tihti terved õunaaiad, unustatuna oma õitemeres või lookas saagi all. Me usume, et neis looduse hooleks jäetud viljades peitub üks põhjamaise südikuse ja vastupidavuse allikaid. Oleme võtnud oma missiooniks need „allikad” taas avastada ja tuua tagasi kõige erinevamal kujul inimeste toidulauale. Oleme julgenud õunapuid juurde istutada ‒ palju, väga palju juurde istutada. Ikka kaugemale linnadest ja suurtest teedest, puhta looduse rüppe, et meil oleks võimalus uskuda oma idee elujõusse, seda järgida ja kasvada lasta. Miks me seda kõike teeme? Oleme avastanud kaasaegse teaduse võlu ja võime muuta maailma ja inimeste arusaama toidust, kasutades kõige lihtsamat põhjamaist vilja – koduaiast nopitud õuna – seda töödeldes. Tänapäeval suudame loodusest kinni püüda ja kodustada selliseid metsikuid pärmiseente rakke, mis oma elutegevuse käigus suudavad õuntest pressitud mahlaga teha imet, muutes selle kord kraadidega pidupäevajoogiks või siis hoopis troopiliste puuviljade järgi lõhnavaks limonaadiks. Pressimisest järele jääva osa õunast saame muuta aga toitvaks ja käepäraseks toidupalaks nii koolijütsidele kui ka suurt füüsilist pingutust taluvatele sportlastele, matkajatele, alpinistidele. Usume, et põhjamaisel õunal on potentsiaali katta spetsiaalselt töödelduna ka ilmaruumi kaugemate reiside toiduvajadusi, kui aeg selleks küps on. Kvaliteet iso-9001Siidrikoja missioon on toota Eestis kasvatatud õunast kvaliteetseid naturaalseid kääritatud jooke ja muid tooteid ning edendada seeläbi Eestis premium klassi käsitöösiidri kultuuri. Kohustume täitma kõiki nõudeid ja pidevalt parendama ettevõtte juhtimissüsteemi. Seetõttu oleme omandanud ISO 9001 tsertifikaadi. Siidrikoja kvaliteedialased juhtpõhimõtted lähtuvad meie missioonist. Oleme pühendunud Eestis kasvatatud õuna väärtustamisele ja sellest kvaliteetsete naturaalsete kääritatud jookide ning muude toodete tootmisele. Meie eesmärgiks on luua kõrge kvaliteediga tooteid, mis maitsevad tarbijatele, on kasulikud inimese tervisele ja vastavad toiduohutuse nõuetele.

Sume Green OÜ

Saare maakond

Sume Smuutisegud

Sume Green OÜ

Esimesed Eestis toodetud tervislikud ja vitamiinidest pakatavad smuutisegud!

Helina Pagarikoda OÜ

Saare maakond

Kõike ja küllaga! - just nii kirjeldame oma maitsvaid ja koduseid pagari- ja kondiitritooteid! Ikka parimast ja värskeimast toorainest valmistatud!

Helina Pagarikoda OÜ

Oleme väike pere-ettevõte, kes valmistab tellimise peale külluslikke ja ehedaid pagari-kondiitri tooteid. Meie suurimaks müügihitiks on lehttaignast (ise tehtud, mitte poe oma!) erinevad pirukad ja saiakesed, kus sees on täidist ikka nii, et hammas ei põruks! Lisaks pirukatele valmistame ka erinevaid kooke, torte, kringleid, leiba, saia - mida iganes vaid hing ihkab!

OÜ Meemeistrid

Jõgeva maakond

Meie kireks on puhas klassikaline MESI ning uudne ja äge MAITSEMESI.

OÜ Meemeistrid

10 aastat kogemusi on kasvatanud meie tootevalikut, pakkudes lisaks klassikalisele ja kreemjale meele üle 10 erineva maitsemee, mis inspireeritud just Eesti metsikutest maitsetest! Kogu tootevaliku leiad meie e-poest: www.meemeistrid.ee

Veinimäe OÜ

Võru maakond

Veinimäe OÜ

Veinimäe talu on viinamarjaistandus Lõuna-Eestis, täpsemalt Võrumaal, Kärgula külas. Enamik taimi kasvab katmikalal ehk pikkades kiletunnelites. Katmikala pindala on kokku 2500 m2 ning see mahutab umbes 1200 2-5 aastast taime. Sortide nimekiri on väga pikk (ca 75 erinevat sorti), rõhk on pandud talvekindlamatele, näiteks Vitis Amurensis, Vitis Labruska ja Vitis Riparia hübriidsortidele. Kuna Veinimäe talu viinamarjaistanduse eesmärgiks on eelkõige Sulbi külas asuva veinikoja viinamarjadega varustamine, siis enamik sortidest on veiniks sobivad viinamarjasordid. Veinimäe veinikoja põhiline sihttoode on punane vein, kuid katsetame ka teiste toodetega. Näiteks püüame tootevalikusse lisada roosat õunasiidrit, mis on saadud siidrile tume punast viinamarjaveini lisades . Hägusa mehise vaadisiidri valmistamisel on kasutatud aga hoopis humalaid. Meie tõeline hitt on klassikalisel šampanjameetodil õuntest valmistatud vahuvein „Talvenauding“, mille teine kääritamine toimub pudelis. 2019. a koduveinikonkursil kogus „Talvenauding“ siidrite- ja vahuveinide kategoorias kõige rohkem punkte. Meie vahuvein „Antonovka“ sai aga 2018. a Baltimaade veinivõistlusel „Baltic Cup“ vahuveinide kategoorias teise koha. Siidrite jaoks kasutame ainult Lõuna-Eestis kasvavaid õunu, maitse balansseerimiseks kasutame erinevaid põhjamaiseid taliõuna sorte. Teeme kõik selleks, et meie tooted jõuaksid mitte ainult kaubanduskettidesse vaid ka sommeljeede lauale. Selleks panustame maksimaalselt kvaliteedile, kasutades tänapäevaseid veini ja siidri tootmise tehnoloogiad.

Oü Raaret

Saare maakond

Oü Raaret

Marjarull OÜ

Võru maakond

Tõeliselt naturaalne ja käsitööna valminud maitseelamus

Marjarull OÜ

Meie valmistatud Marjarull on tõenäoliselt üks kõige tervislikumaid maiustusi nii lapsele kui ka täiskasvanule, kus saavad kokku kaasaja maitsed ja vanavanemate köögi traditsioonid.

Rebaseonu.ee OÜ

Harju maakond

Mugi mõnuga! E-vabalt ja parimast toorainest.

Rebaseonu.ee OÜ

Rebaseonu on väike pereettevõte Harjumaal Väänas.

Pajumäe Talu OÜ

Viljandi maakond

Pajumäe talus Mulgimaal toodetakse õnnelike lehmade piimast maitsvaid mahe-piimatooteid.

Pajumäe Talu OÜ

Talukoht on pea sajandi vanune ja püsivalt on lehmad olnud laudas alates 1989. aastast. Piima töötlemisega alustati 1998. aastal.

Pagarikoda OÜ

Ida-Viru maakond

Südamega tehtud tooted, isiklikult sulle.

Pagarikoda OÜ

väikeettevõte Ida- Virumaal.

Vilivalla Karud OÜ

Harju maakond

Kõige paremini õnnestuvad armastusega tehtud asjad!

Vilivalla Karud OÜ

Karu talu pakub boss-kanade ja vutitutide mune ning võsaniidukite kitsede piima. Lisaks küpsetab perenaine maailma kõige hõrgumaid küpsetisi! Meie tegemistest saate lugeda lähemalt www.triinh.ee Vaata ka www.karutalu.com

Norman Ravimtaimed OÜ

Lääne-Viru maakond

RAVIMTAIMED TOOVAD TERVISE,TOIT LOODUSEST TEEB TUGEVAKS

Norman Ravimtaimed OÜ

Toodame mahetunnustusega ürditeesid,-ja soolasid,ravimtaimedega salve,karulaugu pestot-ja võiet,rohejahu, kibuvitsamarja teed ja siirupit,maapirni krõpse-LOODUSEST KÖÖKI sarjas on meil angervaksa jm siirupid,hooajal värsked taimed loodusest jpm. Müüme tooteid oma kodulehel www.ravimtaimeaed.ee.Lisaks on meil ühel hektaril Ravimtaimede näidisaed ja park.Teeme soovijatele kohapeal ja väljaspool õpitubasid ja koolitusi.Kohapeal gruppidele ka kohalikust-mahetoorainest toitlustus. Ravimtaimeaia perenaine Katrin Luke on õppinud Alternatiivmeditsiinikoolis ja fütoteraapiat ja kirjutanud 3 raamatut;Korilase Aastaring,Ravimtaimedega toidud,Eesti Väike Ravimtaimeraamat.Iga kuu ka postimehe maaelus taimetarga rubriigis.

Süvahavva Loodustalu OÜ

Põlva maakond

Mahe tee- ja maitsetaimed

Süvahavva Loodustalu OÜ

Põlvamaal Süvahavva külas asub pereettevõte, kus oma mahetalu maadel kasvatame tee- ja maitsetaimi. Taimed korjame käsitsi ja kuivatame ise tehtud kuivatis, mille kütmiseks kasutame oma metsa puitu ehk taastuvat energiat. Oma toodetes kasutame lehti ja õisi, sest see tagab kvaliteetse maitse.

Päkamäe Maius OÜ

Põlva maakond

SILM SÄRAB, KEHA TÄNAB!

Päkamäe Maius OÜ

Tammejuure Mahe Tulundusühistu

Lääne maakond

Päikeseenergiaga toodetud!

Tammejuure Mahe Tulundusühistu

Tammejuure Mahetalu on 30 aastat Läänemaal tegutsev peretalu, kes kasvatab ise tooraine ning töötleb seda oma talu seadmetega. Kogu tootmine on mahe-sertifikaadiga ja loodussõbralik, tooraine kuivatatakse biokatla abil ning mahetooteid valmistatakse päikeseenergiaga. Tammejuure õlid, jahud, helbed ja kanepitooted on võitnud paljude Eesti toitu hindavate inimeste südamed, kiidetakse toodangu head maitset ja ehedust!

Kilplane OÜ

Järva maakond

Kilplaste muistenditega seotud absurdihuumoril põhinev teemapark

Kilplane OÜ

Kilplaste humoorikad elamusretked, erinevad käsitöö õpitoad, toitlustamine, lastelaagrid, käsitöö ja meenete müük

Taluelu OÜ

Rapla maakond

Aitame väärt toidukraami väärikalt säilitada, plastivabalt,looduslikul viisil,vanaemade tarkusi ausees hoides.

Taluelu OÜ

Taevaskoja Meejaam OÜ

Põlva maakond

Taevalikud Maitsed Taevaskojast!

Taevaskoja Meejaam OÜ

Oleme väike pereettevõte, mis asub Taevaskojas. Peame mesilasi ja kasvatame lambaid ning küülikuid. Meie mee hõrgu maitse saladuseks on korjemaa taimestiku mitmekesisus. Lisaks puhtast Taevaskoja loodusest korjatud nektarile jääb mesilaste korjemaa sisse ka meie enda rajatud ja mahedalt majandatavad kultuurkarjamaad. Meie mesitarud on eemal intensiivsest põllumajandusest ja linnulennult kõigest 1km kaugusel Suurest Taevaskojast. Oleme väga uhked, et meie meele ja küülikulihale on antud kaks kvaliteedimärki - Põlvamaa Rohelisem märk ja Uma Mekk märk. Tooteid saab tellida kirjutades meile info@meejaam.ee või läbi meie koduleheküle www.meejaam.ee

Peipsi pipar OÜ

Põlva maakond

Peipsi pipar OÜ

Peipsi pipar OÜ idee sündis noorel perekonnal, kes kolisid linnamelust ääremaale. Ühiselt otsustati loobuda 100 km kaugusele tööle sõitmast ning püsti panna chillipiparde kasvatus. Kuna eestlastele ei ole mokkamööda väga teravad elamused, otsustati valmistama hakata kohalikust eestimaisest toorainest chillikastmeid ning chillimoose. Keedame kokku kodumaised marjad erinevate chillidega, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas keskkonnas Peipsi järve ääres. Moosid ja kastmed valmistame elaval tulel, ehk puupliidil, ning ei kasuta ühtegi säilitusainet, sest chilli on maailma parim looduslik säititusaine. Lisa oma elule särtsu!

Loomefarm OÜ

Harju maakond

Loomefarm OÜ

1881. aastal ehitatud Habaja mõisa viinavabrikus tegutseb täna väike käsitööveinikoda, mis toodab kodumaisest toorainest puuvilja- ja marjaveine. Maitsmiseni!

Tarmere

Valga maakond

Iga seeme aitab

Tarmere

Tarmere on pereettevõte, mis on turul tegutsenud juba üle 20 aasta. Aastaid oli peamiseks tegevusvaldkonnaks raamatupidamisteenuse pakkumine. Aastal 2015 lisandus kanepitoodete ja aastal 2016 ka tatratoodete tootmine. Meie eesmärk on pakkuda tervislikke innovatiivesid tooteid, mis aitavad inimestel püsida hea tervise juures ning tuua oma ellu positiivseid tundeid. www.estecofood.eu

Aadama Mesindus

Saare maakond

Kvaliteetne mahemesi Saaremaalt

Aadama Mesindus

MoMari OÜ

Saare maakond

Marjamarmelaadid tumedas šokolaadis

MoMari OÜ

Küpsete Eesti marjade suvesoojus Belgia šokolaadis… Saaremaa magusameistrite marjapüreest marmelaadilooming.

BirchLagoon OÜ

Tartu maakond

Meie BirchLagoonis oleme vahendajaks Sinu tervise ja Eestimaa looduse vahel!

BirchLagoon OÜ

Meie BirchLagoonis oleme vahendajaks Sinu tervise ja Eestimaa looduse vahel. Meie eesmärgiks on tuua Sinuni ürgne ja imepärase maitsega eluvesi uues kuues. Et pakkuda Sulle ainult parimat, oleme läbi käinud pika tee! Selle tõestuseks ja jookide kvaliteedi kinnituseks on kõik meie tegevused ning komponendid mahe sertifitseeritud ja kontrollitud Põllumajandusametis ning Veterinaar- ja toidulaboris. Kõik meie tooted on 100% Eesti päritolu ega sisalda säilitusaineid. Oleme Eesti ainsad, kes villivad kasemahla pudelisse oma talus. BirchLagoon mahlade valmistamisel kasutame ainult kvaliteetseid Eesti mahetooraineid, et tuua Sinuni tervislik maitseelamus. Selle kinnituseks on meie joogid võitnud mitmeid tiitleid.

Maheleib OÜ

Harju maakond

Pagaritooted ja catering nagu kodus

Maheleib OÜ

MAHELEIB ON KOHVIK / PAGARITÖÖKODA / CATERING JÜRIS, KUS KÄSITÖÖNA VALMIVAD TRADITSIOONILISED LEIVAD, MAITSVAD SAIAD-PIRUKAD-KRINGLID, SUUREPÄRASED LÕUNASÖÖGID JA HÕRGUD PEOTOIDUD. MEIE TOODANG ON KVALITEETSEST KODUMAISEST TOORAINEST.

Suckõrs

Saare maakond

Looduslik alternatiiv plastikkõrtele

Suckõrs

Pöide Pruulikoda OÜ

Saare maakond

Saare moodi pruulitud

Pöide Pruulikoda OÜ

ÖselBirch

Saare maakond

Värskendav Eesti kasemahl. Traditsioon , mis vanaemalt õpitud, laste poolt edasi kantud.

ÖselBirch

Edendame inimeste heaolu valmistades värskendavat jooki kasemahlast Saaremaa vanama salaretsepti järgi. Kasemahlajoogid on põhjamaiselt karged ja värskendavad, vähese suhkruga. Kasemahla kasulikkusest räägitakse legende. Vanarahvas teab rääkida, et kasemahlaga seondub kevadine sillerdav päike ning igavene noorus. Tihtipeale nimetab rahvatarkus kasemahla ka elueliksiiriks ning kasutatakse just kevadeti organismi turgutamiseks. Kasemahl sisaldab vett, glükoosi, fruktoosi, vitamiine (C, PP, karotiin), suhkruid, aminohappeid, rauda, fosforit, kaltsiumi, kaaliumi, magneesiumi, tsinki. Mikroelementide kogus kasemahlas on aga pigem vähene, varieerub aastast aastasse ning oleneb ka pinnasest, kust kasemahl kogutud on. Meite kaselimpsid on valminud lapsepölve mäletuste järgi, kui vanama heinamaal kadakate alla jahedasse pandud kasemahl see köikse parem janukustutaja oli.