Registrikood: 11504985
Aadress: , ,
E-post: info@mustkuuslauk.ee
Telefon:

Filtrid

Pakume

Kooritud Must Küüslauk

Must Küüslauk OÜ

Tervislik ja maitsev Must Küüslauk koorituna. Vaid eestimaine küüslauk, aeg, soojus ja armastus!

5.00 €

Kooritud Must Küüslauk

Puu- ja juurviljad

Must Küüslauk on kergelt karamellise maitsega nädalaid madalal temperatuuril ahjus küpsenud küüslauk, mis ergutab nii maitsemeeli kui toetab tervist. Ei oma küüslaugule omast tugevat aroomi ega ärritavat toimet maole. Kooritud Must Küüslauk on puhastatud ja ettevalmistatud lõpptoodang, mida saad kohe otse suhu pista või toidu valmistamisel kasutada. Samuti on seda mugav näiteks kooli, tööle või matkale kaasa võtta. Must Küüslauk on kordades suurema antioksüdatsusega, mistõttu võib see olla heaks immuunsüsteemi toetajaks, vitaalsuse andjaks. Pakendatud õhukindlalt 75g pakendisse.
5.00 €
Vaata lähemalt

Koorimata Must Küüslauk

Must Küüslauk OÜ

Tervislik ja maitsev Must Küüslauk mugulana. Vaid eestimaine küüslauk, aeg, soojus ja armastus!

4.50 €

Koorimata Must Küüslauk

Puu- ja juurviljad

Must Küüslauk on kergelt karamellise maitsega nädalaid madalal temperatuuril ahjus küpsenud küüslauk, mis ergutab nii maitsemeeli kui toetab tervist. Ei oma küüslaugule omast tugevat aroomi ega ärritavat toimet maole. Koorimata Must Küüslauk on puhastamata lõpptoodang ehk pakendis on 2-3 küüslaugumugulat, mida saad ise koorida ja otse suhu pista või toidu valmistamisel kasutada. Must Küüslauk on kordades suurema antioksüdatsusega,mistõttu võib see olla heaks immuunsüsteemi toetajaks, vitaalsuse andjaks. Pakendatud õhukindlalt 75g pakendisse.
4.50 €
Vaata lähemalt

Musta Küüslaugu pasta

Must Küüslauk OÜ

Tervislik ja maitsev Must Küüslauk pasta kujul, mugavaks kasutamiseks toidu valmistamisel!

4.80 €

Musta Küüslaugu pasta

Küpsetamine ja maitsestamine

Musta Küüslaugu pasta on mehaaniliselt purustatud must küüslauk, mida on mugav kasutada toidu valmistamisel või toodete valmistamisel. Must Küüslauk on kergelt karamellise maitsega nädalaid madalal temperatuuril ahjus küpsenud küüslauk, mis ergutab nii maitsemeeli kui toetab tervist. Ei oma küüslaugule omast tugevat aroomi ega ärritavat toimet maole. Pastat on mõnus lisada toitudesse, määretesse. Teha maitsevõid, kasutada suppides, kastmetes jne.
4.80 €
Vaata lähemalt

Musta Küüslaugu Pulber

Must Küüslauk OÜ

Tervislik ja maitsev Must Küüslauk pulbrina! Maitsesta, katseta, üllatu!

5.50 €

Musta Küüslaugu Pulber

Küpsetamine ja maitsestamine

Musta küüslaugu pulber on erimenetlusel jahvatatud kuivatatud must küüslauk, mida on mugav kasutada toidu valmistamisel, maitseaine segudes, leivateol jne. Must Küüslauk on kordades suurema antioksüdatsusega,mistõttu võib see olla heaks immuunsüsteemi toetajaks, vitaalsuse andjaks.
5.50 €
Vaata lähemalt